Hakkımda

Çağrıbey Anadolu Lisesini sondan 4. yedek olarak kazanan ve okulu sondan 4. olarak bitirip öss ye 2. girişinde Kocaeli makine mühendisliğine şaşırtıcı bir başarıyla adını yazdıran, okula 2006 da girmesine rağmen sonu yılan hikayesine dönen ve şu sıralar aldığı 88,5'luk kpss puanı ile memur olup öncelikle kuyruğu kurtarma ümidi taşıyan fakat ne olursa olsun hayattan çok ümitli olan bir arkadaş, dost, öğrenci, oğul...

EDİT 2011: Başvurulan iki merkezi yerleştirme ve 2 açıktan alımda da memur olarak yerleşemedi. Büyük bir duygusal sarsıntı yaşamış olsa da adım adım okulunu bitirmek için uğraş verdi.

EDİT 2012: Memur olma girişimlerine devam etti. 4 sınava katılıp başarılı oldu fakat mülakatlarda elendi. ümidinde zayıflama olsa da hâla ümitvar olmaya gayret etti. Bir kaç fabrikada asistan mühendis olarak çalışma girişimi de olumsuz sonuçlandı. Eğitim dönemi sonunda kesin olarak ailesinin yanına döndü. Yılın ikinci yarısının başında Şok Marketler T.A.Ş' da kariyer planı doğrultusunda mağaza görevlisi olarak işe başladı. Mühendislik eğitimini sürdürdü. İşletme eğitiminde son döneme girip haziranda alacağı diploma için son basamağa ulaşmış oldu. 96 yaşındaki annesinin anneannesinin vefatıyla üzüldü, hayatını adayacağı insanla tanışmanın mutluluğuyla sevindi. özel ders vermeye 5 öğrencisiyle devam ediyor.